Iphone 6 Görücüye Çıktı

Ülkemizde ve dünya’da kullanımı günden güne artan android işletim sistemli akıllı telefonlar, sürekli yenilenmeye devam ediyor. Bu alanda daha çok satış yapmak için savaşan iki dünya devi Samsung ve Apple yeniliklerini sürdürmeye devam ediyor.

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy 4S’i tanıtmıştı. Bu tanıtımla beraber gözler Apple’a çevrilmişti.

Iphone 5’i tanıtan Apple beklenen tepkiyi alamadı. Bu konseptiyle insanların ilgisini çekemeyen Apple’da Iphone’un 6. serisinin yeni konsept videoları internette dolaşmaya başladı. Henüz kesin bir açıklama gelmese de, yeni Iphone 6 tasarım videoları kullanıcılarını heyecanlandırdı. Eğer böyle devrim yaratacak bir şey üretebilirse Apple, henüz şimdiden milyonlarla siparişin geleceği mümkün görünüyor.

Yeni tasarım olduğu belirtilen bu üründe, telefonu masanın üstüne koyup tuşa bastığınızda, sanal klavye çıkıyor. Ve projeksiyon görevi görerek karşınızdaki duvara da ekran görüntüsünü yansıtıyor.

İlk etapta bu özelliğe vurgu yapılırken, başka hiçbir özellik gelişmese bile insanların ilgisini çekecek gibi. Acaba Apple böyle bir şey üretebilir mi, yoksa herşey hayaldan mi ibaret? Eğer bir hayaldan ibaret ise, bu konsepte inanan milyonlarca insan hayal kırıklığına uğrayacak gibi!

Apple 6 yeni  konsept tasarımı:

Aramalar:

Bu yazı 01 Nisan 2013, 14:57 Tarihinde tarafından yazılmıştır. Kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz.

Apple kategorisindeki diger yazilar


Google AraIphone 6 Görücüye Çıktı
Yorum yap