Apple iPhone 5S Özellikleri ve Fiyatı ne olacak

konusunda öncü niteliğinde bir marka olan en son modeli olan İphone 5 i geçtiğimiz günlerde düzenlenen etkinlik aracılı ile tanıttı. Oldukça şık tasarımı ile dikkat çeken İphone 5 ince ve uzun yapısı ile farkını ortaya koymuş durumdadır. Oldukça gelişmiş sistemi ile diğer modellerden farklı olan akıllı telefonun fiyatı da birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Donanımı ve yazılımı ile yine kendine hayran bırakan İphone 5 şimdiden sahiplerini bulmaya başlamış durumdadır. Türkiye satış fiyatı henüz belli olmasa da bir önceki modeli ile aynı fiyatta satışı olacağı tahmin edilmektedir.


Özellikleri bakımından çok farklı ve kullanışlı olan İphone 5 bağlantı hızı ve kamera kalitesinin oldukça iyi olması dikkat çekmektedir. Ayrıca işletim sisteminin diğer sistemlerden daha gelişmiş olması bu konuda İphone 5 i özel kılmaktadır. Akıllı telefon markası olarak Apple ‘i tercih edenler için büyük değer taşımaktadır. 16, 32, ve 64 GB depolama seçenekleri ile kullanıcılarının karşısına çıkan İphone 5 şık tasarımı ve zengin uygulama seçenekleri ile telefon tutkunlarına alternatif oluşturmaktadır.
Piyasa da bulunan en iyi markalardan biri olan Apple akıllı telefon konusunda geliştirdiği İphone serileri bu konuda başarılı olmasını sağlamıştır. Bu konuda kullanıcılarında bilinçli olması ve kaliteli ve şık olan telefonlardan satın almaları bu konu da Apple’ nin satışlarını büyük ölçüde etkilemektedir.

Aramalar:

Bu yazı 07 Aralık 2012, 10:45 Tarihinde tarafından yazılmıştır. Kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz.

Apple kategorisindeki diger yazilar


Google AraApple iPhone 5S Özellikleri ve Fiyatı ne olacak
Yorum yap